Tatil Yemekleri ‘Masal’ Gibi

Tatil Yemekleri ‘Masal’ Gibi

Masal Butik Otel’de yapacağınız tatilde her şey ‘Masal’ gibi… Marmara Eriğlisi’nin en güzel oteli olan Masal Butik Otel size aile ortamınıza uygun, kahvaltı ederken hoş sohbetler edebilmeniz ve kendinizi rahat hissetmeniz için gerekli her şeyi sunmuş vaziyette. Masal Butik Otelde yapacağınız kahvaltılar en güzel kahvaltılarınızdan biri olacak.

Bir tatilde en son düşündüğümüz ancak en önemli şeylerden olan beslenme ihtiyacımız, Masal Butik Otel’de tatil yapıyorsanız zaten düşünmenize gerek yok. En taze ürünlerin kullanıldığı, organik yemekler “bugün ne yesek ?” sorusunu ortadan kaldırıyor. Kahvaltı ve akşam yemeğinde size güzel sohbet eşliğinde evinizin bahçesinde gibi olacaksınız.

Mutfak Tercihi

Masal Butik Otelde yiyeceğiniz yemekler tamamı ile sizin damak zevkinize ve tercihinize göre tasarlanmış durumda. Menülerde bulunan et yemeklerinin yanında vegan tercihler de sunan Masal Butik Otel çeşitlilik üzerinde de oldukça çalışmış görünüyor. Her çeşit yemek yiyebileceğiniz, istediğinizi bulabileceğiniz bir menüsü mevcut.

En güzel yemek aile ile yenilen yemektir

Kendinizi en rahat hissettiğiniz yer yuvanız, ailenizdir. Ailenizle hoş sohbetler eşliğinde yemek yemek gibisi yoktur. Masal Butik Otel ailenizle hoş sohbetler eşliğinde yemek yemek için ayrıca özen göstermiş gibi görünüyor. Sizi aile ortamında hissettirmesinin yanı sıra kendi ailenize ilgi göstermeniz için ekstra çaba sarf ediyor.

1 Comment
  • admin
    Posted at 14:06h, 09 Ağustos Cevapla

    asddasd

Post A Comment